CEPAG Modem GSM/GPRS GT864 PY-Terminal

    To inteligentne rozwiązanie, które zawiera wszystkie niezbędne elementy, pozwalające na bezprzewodową komunikację w technologii GSM/GPRS. W trakcie pracy z urządzeniami automatyki nie wymaga zewnętrznego nadzoru – może pracować samodzielnie, wykonując rozkazy opisane wewnętrzną aplikacją. Programowalny w języku pythona produkt wyposażony został w czytnik karty SIM oraz standardowe złącze antenowe FME. Podłączenie do komputera PC umożliwia port RS-232.

    Funkcje modemu umożliwiają odbieranie oraz wysyłanie danych za pomocą sieci GPRS (Klasa 10), CSD, SMS, FAX oraz wykonywanie połączeń głosowych. Wbudowany protokół TCP/IP oraz zwiększony zakres temperatury pracy (od –30 do 75°C) czyni produkt odpowiednim do zastosowania w profesjonalnych aplikacjach przemysłowych. Dodatkową zaletą jest szeroki zakres napięć zasilających (od 5 do 36 V DC). Na głównym panelu znajdują się trzy diody statusowe. Dwie skrajne przeznaczone są do dyspozycji użytkownika, natomiast środkowa informuje o statusie połączenia z siecią GSM. Istnieje również możliwość przejęcia kontroli nad diodą środkową i wykorzystania jej do własnych potrzeb sygnalizacyjnych.

    Produkt jest zgodny z zaleceniami RoHS. Ma certyfikat automotive (E-mark) oraz kompatybilności elektromagnetycznej CE. Jest dopuszczony do stosowania na rynkach Europy oraz Ameryki Północnej (certyfikat FCC).

    www.Telic.pl