Conrad Business Supplies przedstawia dwa nowe regulowane zasilacze z automatycznym zakresem VOLTCRAFT

VOLTCRAFT CPPS-160-42 oraz CPPS-160-84 to zasilacze z automatycznym programowaniem, oferujące szersze zakresy robocze.

Firma Conrad Business Supplies dodała dwa zasilacze programowalne do swojej szerokiego asortymentu sprzętu pomiarowego. Regulowane zasilacze prądu stałego CPPS-160-42 oraz CPPS-160-84 należą do marki VOLTCRAFT, stworzonej i rozwiniętej przez firmę Conrad. Nowe produkty są przeznaczone dla użytkowników, którzy wymagają większych zakresów roboczych niż oferowane przez pozostałe zasilacze.

Produkty CPPS-160-42 oraz CPPS-160-84 to innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania dla osób pracujących w fabrykach i sektorze inżynieryjnym oraz innych użytkowników poszukujących niezawodnych zasilaczy regulowanych DC. Zasilacze z automatycznym doborem zakresu mają zapewniać szerszy zakres roboczy niż typowy zasilacz.

Zasilacze CPPS-160-42 oraz CPPS-160-84 oferują zakresy napięć odpowiednio od 0,02 do 42 V i od 0,02 do 84 V oraz wybór prądu wyjściowego 10 A lub 5 A. Oba urządzenia cechują się mocą znamionową 160 W. Są wyposażone w interfejs USB oraz złącze czujnika funkcji „Sense”, pozwalające na szybką i łatwą obsługę. Regulowane napięcie i natężenie pozwalają uzyskać maksymalną moc wyjściową 160 W.

Product Manager Thomas Pilhofer z Conrad Business Supplies, tak skomentował nowe produkty w ofercie VOLTCRAFT: „Te dwa nowe zasilacze z automatycznym zakresem marki VOLTCRAFT mają potencjał, by trafić do specjalistów ds. konserwacji i remontów (MRO), osób pracujących w fabrykach i sektorze inżynieryjnym oraz do innych użytkowników poszukujących trwałych, łatwych w użyciu regulowanych zasilaczy DC.”

Pełny asortyment firmy Conrad produktów marki VOLTCRAFT można znaleźć na stronie http://www.voltcraft.pl/.