DCI+ od HDF

  HDF wprowadziło do swojej oferty system Warehouse Management System – WMS o nazwie DCI+.

  Z początkiem lutego firma będzie mogła rozpocząć pierwsze wdrożenie obejmujące między innymi analizę przedwdrożeniową, konfigurację systemu, integrację z istniejącym już w przedsiębiorstwie systemem ERP oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanego rozwiązania.

  DCI+ to wyspecjalizowany, modułowy system WMS, który wspomaga obsługę operacji magazynowych oraz zarządzanie przestrzenią magazynową przedsiębiorstwa.

  – Budowa modułowa daje nam zupełnie inne możliwości wdrożeniowe w porównaniu do tradycyjnych systemów WMS, a naszym Klientom gwarantuje krótszy i tańszy proces wdrożenia – mówi Tomasz Czarnecki, kierownik ds. kluczowych klientów w firmie HDF.

  Wdrożenie systemu DCI+ ma na celu między innymi obniżenie kosztów magazynowych, przyspieszenie procesów logistycznych, wyeliminowanie błędów związanych z kompletacją przesyłki, podwyższanie poziomu obsługi klienta.

  Rozszerzenie oferty HDF o system WMS pozwoli firmie na umocnienie pozycji na rynku systemów automatycznej identyfikacji (opartych o najnowsze technologie np.: RFID, DPM, systemy wizyjne).

  – Rozszerzając naszą ofertę o magazynowy system informatyczny DCI+ możemy zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę – od doradztwa logistycznego w zakresie optymalizacji procesów magazynowych, przez sprzęt, aż po profesjonalną opiekę serwisową – dodaje Tomasz Czarnecki.

  Oferowany przez HDF system WMS jest sprawdzonym rozwiązaniem, które wdrożone zostało w kilkudziesięciu przedsiębiorstwach na terenie Europy, np. Mitsubishi Electric Automotive Czech, Lear Corporation czy Delphi.

  Źródło: www.hdf.com.pl