EuroCertyfikat dla Chester Molecular

  Maciej Niepogodziński, dyrektor ds. strategii i rozwoju Chester Molecular, odebrał 3 października br. na Zamku Królewskim w Warszawie EuroCertyfikat – kolejne wyróżnienie dla Chester Molecular.

  EuroCertyfikat to prestiżowe europejskie wyróżnienie potwierdzające wiarygodność i rzetelność firmy. EuroCertyfikaty przyznawane są podmiotom gospodarczym szczególnie wyróżniającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju i spełnianiem surowych norm jakościowych. Finaliści konkursu uczestniczą w Europejskim Programie Promocji Jakości, który stwarza doskonałą okazję do promocji firmy na polskim i europejskim rynku oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych i – co za tym idzie – znaczne zdynamizowanie rozwoju przedsiębiorstwa. Wyróżnienie przyznawane jest po pomyślnym przejściu trzystopniowej oceny, dokonywanej przez specjalistów z dziedziny prawa, zarządzania i księgowości.

  Chester Molecular sp. z o.o. działająca na rynku od 1984 r. jest polską firmą (100% kapitału polskiego), laureatem kilku prestiżowych nagród (Min. w 1998 r. – Mistrz Techniki, wyróżnienie przyznawane przez Naczelną Organizację Techniczną, oraz w 2005 r. – Solidna Firma, przyznawana pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej).

  Chester Molecular specjalizuje się w produkcji najnowszej generacji materiałów do regeneracji, napraw, zabezpieczania powierzchni, bieżącego utrzymania ruchu. Jest jedyną firmą, która produkuje w Polsce własne kleje i uszczelniacze anaerobowe, a także kompozyty epoksydowo-metaliczne oraz elastomery.

  Chester Molecular eksportuje swoje wyroby do 30 krajów na 5 kontynentach.

  Firma działa zgodnie z systemem ISO 9001:2001.

  www.chester.com.pl