FARO – Nowa wersja oprogramowania FARO Scene

    FARO, dostawca przenośnych urządzeń pomiarowych oraz urządzeń do digitalizacji, jak również oprogramowania do ich obsługi, wprowadza na rynek oprogramowanie FARO Scene w wersji 4.7. Jest to najnowsza wersja oprogramowania do przetwarzania skanów dla urządzenia FARO Laser Scanner.

    Dzięki nowej 64-bitowej architekturze umożliwiającej wykorzystanie większej ilości pamięci, Scene 4.7 umożliwia wydajniejszą obróbkę oraz wizualizację chmur punktów. Oprogramowanie wyposażono też w funkcję udostępniania przez Internet (Web-Share), uruchamianą za pomocą jednego kliknięcia myszki. Skanowane obiekty można publikować w Internecie, dzięki czemu firmy, takie jak biura architektoniczne lub inżynierskie oraz policja, mogą udostępniać dane skanów klientom, dostawcom i partnerom bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.

    Nową funkcję udostępniania przez Internet (Web-Share) wbudowano w oprogramowanie FARO Scene 4.7, publikowanie informacji nie wymaga już dodatkowego oprogramowania.

    Oprogramowanie FARO Scene 4.7 będzie dostarczane z każdym skanerem laserowym FARO. Osoby, które już korzystają z oprogramowania w wersji 4.X, otrzymają bezpłatną aktualizację.

    www.faroeurope.com