Filtr niskociśnieniowy GLF iprotect®

Firma Parker Hannifin, światowy lider w dziedzinie technologii napędu i sterowania, wprowadziła serię GLF iprotect®– nową generację filtrów niskociśnieniowych. Podobnie jak w przypadku sprawdzonych filtrów wysokiego i średniego ciśnienia firmy Parker, innowacyjna i przyjazna dla środowiska konstrukcja oparta jest na opatentowanych wkładach filtrujących. Wraz z wprowadzeniem nowej rodziny produktów, Parker konsoliduje obszar filtrów niskiego ciśnienia, oferując bardziej przejrzysty i przyjazny dla klienta wybór produktów oraz lepszą obsługę klienta.

Skuteczne filtry GLF iprotect® w rozmiarach 2 i 3 (kolejne rozmiary w opracowaniu) są zaprojektowane do natężenia przepływu do 800 l/min. Do zastosowań o ograniczonej ilości miejsca dostępne są zajmujące niewiele miejsca rozwiązania typu „in-tank”. Wkłady filtra iprotect® są wyposażone w mocny i trwały materiał filtracyjny Parker quantumfiber™ w wersjach 2 μ, 5 μ, 10 μ i 20 μ. Dzięki opatentowanej konstrukcji wkładów użytkownicy mogą korzystać z trwałych części zamiennych.

Podczas etapowego procesu wprowadzania i konwersji istniejące serie filtrów niskociśnieniowych TTF, BGT, Tanktopper, FT i Multiflow zostaną zastąpione przez wysokiej jakości i co najmniej identyczne pod względem funkcjonalnym filtry GLF iprotect®, a klienci otrzymają aktywne wsparcie, na przykład w postaci łatwego w obsłudze internetowego systemu doboru produktów (patrz www.filterselector.com).

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=wM_w7NYLcf0