FleetDataServices – nowa jakość komunikacji

Ewidencja eksploatacji każdego wózka widłowego, bieżąca analiza stanu technicznego pojazdów oraz automatyczne informowanie serwisu o ewentualnej usterce. To tylko niektóre z licznych zalet innowacyjnego oprogramowania FleetDataServices firmy STILL, umożliwiającego pełną kontrolę nad zarządzaną flotą.

Od dziś wszystkie dane na temat wózków i operatorów mogą być dostępne w czasie rzeczywistym przy pomocy przeglądarki internetowej. Przyjazny i łatwy w użyciu interfejs gromadzi w jednym miejscu informacje o eksploatacji i stanie technicznym pojazdów. Szereg dodatkowych funkcji pozwala użytkownikom optymalnie zarządzać flotą i przewidywać koszty serwisowania. Nowy produkt firmy STILL jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany o dodatkowe możliwości. Inteligentne oprogramowanie FleetDataServices łączy w sobie funkcjonalność trzech produktów: FleetManager 4.x,  STILLReport oraz STILLProActive.

FleetManager 4.x to zautomatyzowany system kontroli eksploatacji i konserwacji floty. Narzędzie umożliwia przypisanie wózka do konkretnego operatora poprzez identyfikację za pomocą chipa lub kodu PIN. Wyklucza to korzystanie z maszyn przez przypadkowe osoby oraz pozwala zapisywać ustawienia wprowadzane przez określonego pracownika.

STILLReport umożliwia szybki przegląd całej floty poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki temu dane, takie jak eksploatacja, data ważności badań UDT i analiza przyszłych kosztów związanych z użytkowaniem poszczególnych wózków są dostępne w czasie rzeczywistym na wyciągnięcie ręki. Pozwala to na lepszą ocenę efektywności floty oraz skuteczniejszą aproksymację kosztów.

STILLProActive w przejrzysty sposób informuje o wszystkich podjętych i planowanych działaniach serwisowych. Dzięki bieżącej analizie stanu technicznego pojazdów pracownicy z firmy STILL docierają do klienta już z właściwymi częściami zamiennymi. Pozwala to na oszczędność zarówno czasu, jak i kosztów związanych z wizytą technika. Wprowadzenie systemu na rynek polski planowane jest na początek przyszłego roku.