Flexilase – Wysokiej jakości, elastyczny materiał pod laser

  Wraz ze swoim najnowszym materiałem Gravograph wprowadza nową jakość na rynek grawerski. Materiał Flexilase™, o grubości 0.25 mm, jest bardzo elastyczny i doskonale nadaje się do zastosowań na zakrzywionych powierzchniach.

  Niezależnie od zastosowanej technologii, laserowej lub mechanicznej, Flexilase™ daje niezrównane rezultaty cięcia i grawerowania. Flexilase™ gwarantuje idealny efekt grawerowania nie tylko liter i powierzchni tła, ale także znaków o wysokości poniżej 1 mm.

  Standardowa gama Flexilase™ zawiera 15 kolorów powierzchni (mogą one być jednolite lub z połyskiem metalicznym) oraz dwa kolory grawerunku (czarny i biały). Kolory powierzchni i grawerunku mogą być dowolnie łączone.

  Flexilase™ jest materiałem, który świetnie sprawdza się w znakowaniu przemysłowym oraz w grawerowaniu na potrzeby personalizacji. Można z niego wykonać etykiety identyfikacyjne, kody kreskowe, tabliczki na trofea itp.

  Dzięki swojemu formatowi 610 mm x 305 mm materiał ten może być obrabiany przy użyciu matrycy.

  Flexilase™ jest podklejany od spodu, co daje możliwość jego łatwego i trwałego mocowania zarówno na powierzchniach płaskich, jak i zakrzywionych.

  www.gravotech.com