FLIR otrzymuje nagrodę „Red Dot: Best of the Best” 2018 za serię FLIR T500

Spółka FLIR Systems, Inc. ogłosiła, że seria FLIR T500 zdobyła tytuł „Red Dot: Best of the Best” (najlepszy z najlepszych) za rok 2018. Nagroda „Red Dot: Best of the Best” jest przyznawana za rewolucyjny design produktu jako główna nagroda dla najlepszych produktów w swojej kategorii. To już drugi produkt FLIR, który w ciągu dwóch lat zdobył tę nagrodę. Tym samym seria T500 dołącza do serii FLIR Exx jako znakomite profesjonalne narzędzie docenione za doskonałe wzornictwo.

Seria FLIR T500 to przemyślana ergonomia zamknięta w wysokiej jakości kamerze termowizyjnej o wzmocnionej konstrukcji. Lekkie wnętrze wykonane z magnezu i układ optyczny obracany w zakresie 180° umożliwiają wiele godzin komfortowej pracy, a ekran dotykowy Dragontrail® ze szkła bezodpryskowego gwarantuje spokój ducha w nawet najbardziej wymagających miejscach pracy.

Poza doskonałym designem seria T500 oferuje również szereg zaawansowanych funkcji z myślą o specjalistach. Laserowe automatyczne ustawianie ostrości umożliwia szybkie i dokładne odczyty, natomiast dzięki technologii FLIR Vision Processing™, która łączy rozdzielczość IR, funkcję MSX® oraz rozdzielczość UltraMax®, możliwe jest tworzenie szczegółowych obrazów termowizyjnych o doskonałej ostrości przy minimalnym hałasie.

Nagrodzona seria FLIR T500 jest teraz dostępna w sprzedaży za pośrednictwem autoryzowanych partnerów dystrybucji FLIR. Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić wersję demo, odwiedź stronę www.FLIR.eu/T500series.

Dystrybutor w Polsce: Kamery IR www.kameryir.com.pl.