FLIR wprowadza nowość do rodziny super nowoczesnych kamer termowizyjnych serii T

Seria FLIR T800 jest nowym standardem w zakresie narzędzi do utrzymania ruchu dedykowanych zaawansowanym pomiarom w energetyce zawodowej, zakładach produkcyjnych, elektro-mechanice i budownictwie. Modele T840 i T860 mają wbudowane trasy inspekcji, które przyspieszają zbieranie danych i raportowanie, pomagając użytkownikom planować pomiary, a następnie organizować zdjęcia i dane według miejsca pomiaru. Zintegrowany okular, jasny, 4-calowy, kolorowy wyświetlacz LCD oraz przemyślana ergonomiczna konstrukcja pozwalają inspektorom na bardzo wygodne badanie sprzętu pod kątem wykrycia pierwszych oznak awarii – nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Zaawansowane funkcje, takie jak 1-dotykowe (1-touch) dostrojenie obrazu i precyzyjne, laserowo wspomagane dostrojenie ostrości zapewniają, że kamera za każdym razem wykonuje niezwykle dokładne pomiary temperatury. Dzięki tej nowoczesnej i innowacyjnej kamerze IR oraz regularnym procedurom pomiarowym utrzymujemy stały czas pracy swojej instalacji.

Wyposażony w ergonomiczną, nagradzaną obudowę kamer FLIR serii T, model T860 oferuje wspaniałą stylistykę, duży, dotykowy ekran LCD oraz wizjer pozwlający na korzystanie z urządzenia w każdych warunkach oświetlenia. Kamera o rozdzielczości 464 × 348 jest wyposażona w zaawansowaną technologię FLIR Vision Processing™, w tym opatentowaną technologię wzbogacania obrazu MSX®, UltraMax®, a także własne adaptacyjne algorytmy filtrowania zapewniające klientom większą dokładność pomiarów oraz jakość obrazu przez redukcję szumów o połowę w porównaniu z poprzednimi modelami.

Model T860 jest wyposażony również w opcjonalny obiektyw 6-stopniowy, która pozwala specjalistom na rejestrowanie pomiarów temperatury mniejszych obiektów z dużych odległości, np. złączy napowietrznych linii dystrybucyjnych. Ponadto zaawansowane narzędzia pomiaru w kamerze, unikalne dla nowych modeli FLIR serii T, na przykład jednodotykowe optymalizowanie obrazu i laserowe automatyczne ustawianie ostrości, pozwalają użytkownikom FLIR T860 na szybkie znajdowanie problemów oraz łatwe podejmowanie kluczowych decyzji.

Kamery FLIR T860 są już dostępne w sprzedaży.

Więcej informacji: https://www.kameryir.com.pl/kamera-termowizyjna-FLIR-T860.html

Dystrybutor FLIR:

Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski

ul. Rakowiecka 39A/3; 02-521 Warszawa

tel.: +48(22) 849 71 90; fax. +48(22) 849 70 01

e-mail: rutkowski@kameryir.com.pl, www.kameryir.com.pl