Formula – kieszonkowy komputer Datalogic Mobile

    Formula Datalogic Mobile to niewielki, płaski i ergonomiczny komputer przenośny. Świetnie nadaje się do wprowadzania danych (np. w magazynach). Formula poprawia wydajność pracownika, można go obsługiwać jedną ręką, a niewielkie kształty pozwalają na przenoszenie w kieszeni. Ponadto podświetlany wyświetlacz pozwala na szybszą i łatwiejszą obsługę, która nie powoduje uczucia „zmęczonych oczu” operatora.

    Formula wyposażono w interfejs USB, czytnik karty SD, opcjonalnie Bluetooth oraz kabel mini-USB. CD zawiera również kilka indywidualnie dostosowanych aplikacji oprogramowania i narzędzi. Zainstalowana aplikacja pozwala na natychmiastowe wykonywanie prostych operacji, takich jak odczytywanie kodów, wprowadzanie danych i przekazywanie informacji przez połączenie USB.

    Komputer został przetestowany pod względem długotrwałej użyteczności i niezawodności. Ma wytrzymałą konstrukcję, która chroni w razie upadku, kontaktu z wilgocią i kurzem. Natomiast szybki i dokładny skaner oferuje doskonałą wydajność.

    www.mobile.datalogic.com