Hansford Sensors – Przenośny miernik drgań HS-620

Do szerokiej gamy obecnych produktów Hansford Sensors – brytyjskiego producenta rozwiązań służących do monitorowania drgań dołączył nowy przenośny miernik drgań.

Miernik HS-620 to kompaktowy, przenośny, cyfrowy przyrząd z podświetlanym wyświetlaczem, służący do ręcznych pomiarów. Bardzo pomocny  w celu monitorowania poziomu drgań na ważnych maszynach / instalacjach przemysłowych, a także identyfikacji problemów i uniknięciu przyszłych awarii.

Ten nowy zestaw monitorowania drgań stanowi  niezastąpione narzędzie dla inżynierów w monitorowaniu  tendencji zmian poziomu drgań na silnikach, pompach,  przekładniach, wentylatorach i wszystkich maszynach wirnikowych. Urządzenie może mierzyć stan łożysk tocznych, poziom prędkości, przyspieszenia i przemieszczenia drgań, na każdej z czterech grup maszyn wyspecyfikowanych w normie ISO.

HS – 620  jest zasilany przez akumulator litowo-jonowy, który  zapewnia 48 godzin ciągłej pracy, a o stanie baterii użytkownik jest informowany na wyświetlaczu.

Cały  zestaw zapakowany w ochronnej walizce zawiera : miernik drgań, czujnik drgań, stopkę magnetyczną , przystawkę do badania drgań pomiędzy żebrami obudów silników elektrycznych, kabel, ładowarkę sieciową i samochodową, instrukcję obsługi.

Więcej informacji na stronie www.hansfordsensors.pl