Henkel – Powłoki ochronne TEROSON

Teroson wprowadził do swojej oferty serię powłok ochronnych na bazie wodnej zwanych Terotex Aqua, która obejmuje produkty w litrowych opakowaniach, zapewniające ochronę przed korozją i przed ścieraniem, przed odpryskami powodowanymi przez uderzenia kamieni i przed uszkodzeniami podwozia. Powłoki Teroson na bazie wodnej nie zawierają lotnych związków organicznych (VOC) i nie mają nieprzyjemnego zapachu rozpuszczalnika.

Terotex Record 2000 Aqua to powłoka do podwozi umożliwiająca odtworzenie oryginalnej tekstury OEM.  Charakteryzuje się wysoką odpornością na pękanie w niskich temperaturach do -25°C i dobrze wygłusza hałas. Łatwo się nakłada, ma niski skurcz i może być stosowana do pokrywania dużych powierzchni. Czas gotowości do jazdy po aplikacji wynosi około 3 godzin, a nałożoną powłokę można lakierować.

Terotex Super 3000 Aqua to wielofunkcyjna powłoka antyodpryskowa, która pozwala na uzyskanie różnych tekstur, może być nakładana w warstwach o różnej grubości i na różne podłoża, włącznie z metalem, PVC, PP i EPDM. Powłokę można lakierować, cechuje się ona także niskim skurczem, co umożliwia pokrywanie dużych powierzchni. Terotex Super 3000 Aqua zabezpiecza powierzchnie przed ścieraniem i tłumi hałas. Powłoka jest dostępna w trzech kolorach włącznie z wersją jasną, którą można barwić standardowymi lakierami wodnymi OEM.

Terotex HV 450 Aqua to inhibitor korozji do konserwacji profili zamkniętych. Testowany w ekstremalnych warunkach sprzyjających korozji cechuje się dobrymi właściwościami penetracji powierzchni, dzięki czemu trwale zabezpiecza wszystkie profile zamknięte. Produkt cechuje się bardzo wysoką temperaturą kroplenia (>150°C), co sprawia, że nie skapuje pod wpływem działania promieni słonecznych lub w gorącym klimacie.

www.loctite.pl