IFS nagrodzony przez Frost & Sullivan

  Firma IFS, producent oprogramowania dla przedsiębiorstw, otrzymała prestiżową nagrodę „Wzmocnienie Wartości Klienta”  (Customer Value Enhancement Award) w segmencie zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (Enterprise Asset Management, EAM). Nagroda została wręczona w uznaniu nieustannych starań firmy IFS związanych ze zwiększaniem wartości dla klienta i dostarczaniem standardowego rozwiązania EAM o unikalnych możliwościach.

  Frost & Sullivan jako kluczowe czynniki, które przyczyniły się do sukcesu firmy IFS na światowym rynku EAM, wymienia m.in. zorientowanie na potrzeby klienta, kompleksową ofertę produktową oraz elastyczność opartego na komponentach rozwiązania.

  Przemysł kapitałochłonny staje się obecnie coraz bardziej złożony, co zwiększa zapotrzebowanie na rozwiązania EAM, które mogą zminimalizować przestoje i zakłócenia w produkcji, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość danych. W tym celu IFS oferuje kompleksowe rozwiązanie do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, które obejmuje cały cykl życia aktywów, od etapu projektowania aż po wycofanie z użytku. Ponieważ IFS skupia się na wygodzie obsługi, system jest również wyposażony w przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, który ułatwia prawidłowe wprowadzanie danych i zwiększa efektywność pracy.

  – Poprzez rozwiązania do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa IFS całkowicie zmienił sposób pracy użytkowników końcowych. Firma wyraźnie dowiodła wartości swoich produktów, pomagając klientom w zminimalizowaniu kosztów związanych z cyklem życia majątku przy jednoczesnym zwiększeniu produktywności zakładów i ułatwieniu obsługi systemu przez użytkownika końcowego – powiedział Vinay Pujari, analityk w firmie Frost & Sullivan.

  – Bardzo się cieszymy z tej nagrody, gdyż rozwiązania EAM od zawsze były istotną częścią oferty firmy IFS. W tym sektorze mamy wielu ważnych klientów o światowej renomie. Nagroda stanowi potwierdzenie, że nasze koncentrowanie się na potrzebach klienta oraz innowacyjność znajdują uznanie w tej niezwykle istotnej branży – powiedział Alastair Sorbie, Prezes firmy IFS.

  IFS jest preferowanym dostawcą w dziedzinie zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa, o czym świadczy globalna obecność firmy w przemyśle kapitałochłonnym – w takich obszarach, jak produkcja przemysłowa,  lotnictwo i obrona, motoryzacja, sektor energetyki i użyteczności publicznej, usługi serwisowe, a także przemysł przetwórczy, w tym chemiczny, papierniczy i spożywczy.

  www.ifsworld.com/pl-pl