Integracja procesów biznesowych u producenta sprężarek

Firma ZETO SA w Poznaniu, specjalizująca się w świadczeniu usług outsourcingu IT w oparciu o własne Data Center, podpisała kontrakt na dostawę i wdrożenie systemu Impuls 5 dla Airpol sp. z o.o. – polskiego producenta sprężarek śrubowych.

Do końca 2007 r. uruchomione zostaną moduły: Finanse-Księgowość- Koszty, Kadry-Płace, Środki Trwałe, Dystrybucja, Gospodarka Materiałowa, CRM, Zarządzanie Obiegiem Dokumentów. W drugim etapie uruchomiony zostanie nowy moduł zarządzania produkcją.

– Ten projekt ma dwa istotne aspekty. Pierwszy to integracja procesów biznesowych od momentu wpłynięcia zapytania ofertowego (ZOD) przez definicję techniczną produktu w dziale technologii (Produkcja) aż do planowania zleceń produkcyjnych oraz zapotrzebowania materiałowego (Gospodarka Materiałowa). Drugi, równie istotny, to realizacja projektu w dwóch etapach, co pozwoli na płynne przejście na nowoczesną technologię przy zachowaniu pełnej zdolności produkcyjnej i biznesowej spółki – mówi Marek Jajeśniak – dyr. ds. technicznych w firmie Airpol sp. z o.o.

www.cpu-zeto.com.pl