Nowe skanery LS3578-ER i LS3578-FZ

    Motorola wprowadziła na rynek dwa nowe wytrzymałe skanery bezprzewodowe działające w technologii Bluetooth – LS3578-ER i LS3578-FZ. Skanery z serii LS3500, przeznaczone do użytku w magazynach, w działach dystrybucji i produkcji, wyposażone zostały w rozwiązania umożliwiające niezawodne działanie w ekstremalnych warunkach. Zapewniają dużą wydajność pracy przy wykonywaniu takich zadań, jak: nadawanie i odbiór przesyłek, zarządzanie zapasami magazynowymi, śledzenie środków trwałych oraz praca z wykorzystaniem wózków widłowych.

    – Nowa seria skanerów bezprzewodowych LS3500 zwiększa wydajność pracowników, którzy mogą przemieszczać się swobodnie w swoim środowisku roboczym, szybko i efektywnie gromadząc dane. Nasze skanery to niezawodne urządzenia, zapewniające najwyższą jakość i niezawodność procesów rejestracji danych w trudnych warunkach – powiedział Bob Sanders, wiceprezes i dyrektor generalny ds. zaawansowanego gromadzenia danych w dziale korporacyjnych rozwiązań mobilnych Motorola Enterprise Mobility Solutions.

    Nowe skanery mają certyfikat szczelności IP65, gwarantujący wysoki stopień ochrony przed wilgocią i kurzem. Urządzenia wytrzymują również wielokrotne upadki z wysokości 2 m na twarde podłoże. Zarówno model LS3578-ER, jak i LS3578-FZ wykorzystują technologię Bluetooth, która ułatwia integrację skanerów z innym urządzeniami zgodnymi z tym standardem – np. montowanymi w pojazdach komputerami mobilnymi Motorola VC5090. Skanery serii LS3500 działają w technologii Remote Scanner Management (zdalne zarządzanie skanerem), umożliwiającej administratorom obiektu natychmiastowe lokalizowanie skanerów i jednoczesne wysyłanie wielu aktualizacji oprogramowania z jednego, centralnego ośrodka, dzięki temu zarządzanie urządzeniami pochłania mniej czasu i pieniędzy.

    www.motorola.com

    www.motorola.pl