Intermec wprowadza nowy skaner

Intermec wprowadza SG10T – prosty, niezawodny i oferowany w przystępnej cenie ręczny czytnik kodów kreskowych dla małych i średnich firm. Skaner wykorzystuje technologię przetwarzania obrazów opartą na elementach półprzewodnikowych.

SG10T, umożliwiając łatwy odczyt wszystkich powszechnie stosowanych jednowymiarowych kodów kreskowych, sprawdzi się nie tylko w sklepach czy magazynach. Model zapewnia uzyskanie wysokiej dokładności i efektywności śledzenia, magazynowania, przemieszczania, księgowania oraz sprzedaży zapasów i aktywów. Dlatego może być stosowany w różnorodnych środowiskach pracy – w sprzedaży detalicznej, w instytucjach finansowych, medycznych, ubezpieczeniowych, prawnych i sektorze publicznym. Czytnik jest łatwy w obsłudze i może być używany bezpośrednio po wyjęciu z opakowania – co eliminuje konieczność prowadzenia szkoleń użytkowników.

Szerokie funkcjonalności czytnika umożliwiają szybki zwrot z inwestycji.

– Z modelem SG10T Intermec wchodzi na rynek przystępnych cenowo skanerów ogólnego przeznaczenia, co stanowi uzupełnienie naszej szerokiej oferty skanerów naręcznych – mówi David Downey, Dyrektor Generalny działu Data Capture, Intermec – Bez względu na swą wielkość przedsiębiorstwa poszukują rozwiązań służących do śledzenia aktywów, które mogą pomóc im poprawić efektywność działania i zwiększyć zyski. SG10T zapewnia niezawodność i efektywność, jakiej potrzebują firmy małe i średnie aby utrzymać konkurencyjność na swoich rynkach.

Model SG10T jest dostępny w wersji wyposażonej w złącze USB lub interfejs klawiaturowy „Key Board Wedge”. Urządzenie jest kompatybilne z oferowanym wyłącznie przez Intermec narzędziem do programowania komputerów PC o nazwie EasySet™. Kilka kliknięć myszą i program – oparty na systemie operacyjnym Windows – wygeneruje kody kreskowe niezbędne do indywidualnych zastosowań użytkownika. Dodatkowa korzyść to kompleksowa 3-letnia gwarancja.

Model SG10T jest oferowany globalnie, w cenie 140 USD (108 EUR), za pośrednictwem kanałów dystrybucji firmy Intermec.