Jesienne konferencje Endress+Hauser i BALLUFF – Industry 4.0 w ujęciu praktyków

Już 21 września w Warszawie Endress+Hauser oraz firma BALLUFF rozpoczną cykl konferencji pod hasłem: „Industry 4.0, czyli jak wdrażać cyfryzację produkcji w polskim przemyśle?”

Spotkania odbędą się w 9 największych miastach w Polsce (spis lokalizacji), w terminie od 21.09 do 15.10.2021. Program obejmie zagadnienia z zakresu cyfryzacji przemysłu, przykłady wdrożeń i dobrych praktyk inżynierskich. – Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i pokazać, że z digitalizacją zakładów przemysłowych oraz linii produkcyjnych wiążą się wymierne korzyści. Zademonstrujemy, jak łatwe w obsłudze stały się nowoczesne urządzenia i systemy pomiarowe oraz czujniki, a także pokażemy na przykładach, w jaki sposób rozwiązania IIoT mogą wesprzeć operatorów w codziennej pracy i konserwacji predykcyjnej. Eksperci od cyberbezpieczeństwa omówią natomiast aspekty bezpieczeństwa systemów chmurowych – mówi Mariusz Szwagrzyk, Dyrektor Marketingu w Endress+Hauser.  

Gościem honorowym każdego z wydarzeń będzie Andrzej Soldaty, prezes zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Dodatkowo uczestnicy będą mogli zwiedzić wystawy mobilne Balluff on Board oraz Showtruck Endress+Hauser, wypełnione sprzętem demonstracyjnym. 

Więcej informacji i zapisy: https://eh.digital/konferencje_iiot_pl