Jesienne promocje Fluke – multimetry cyfrowe, testery elektryczne, testery napięcia i ciągłości obwodu, testery instalacji i mierniki cęgowe w promocyjnych zestawach

Firma Fluke przygotowała na jesień szeroką paletę promocji skierowanych do elektryków. W ramach akcji multimetry cyfrowe Fluke Connect® i bezprzewodowe moduły pomiaru natężenia prądu są sprzedawane w cenach specjalnych, kupujący otrzymują także darmowe akcesoria. Niskie ceny mają również zestawy łączące w sobie szereg przyrządów: od mierników cęgowych po zaawansowane testery.

Oferty promocyjne ważne są do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Znaleźć można wśród nich m.in.:

– Zestaw: miernik cęgowy 325 + tester napięcia i ciągłości obwodu T150 oraz bezdotykowy próbnik napięcia prądu zmiennego  LVD2 w cenie o 15 proc. niższej oraz z darmowym bardzo użytecznym pasem narzędziowym i ściągaczem izolacji.

– Zestaw  bezprzewodowy multimetr cyfrowy Fluke 3000 FC + bezprzewodowy moduł pomiaru natężenia prądu przemiennego A3001 FC iFlex pozwalający zaoszczędzić ok. 30 proc., dodatkowo z darmowym dodatkiem w postaci zdalnie sterowanego samochodu wyścigowego.

Mierniki cęgowe prawdziwej wartości skutecznej serii 320 zostały zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, gwarantując wiarygodne wyniki użytkownikom diagnozującym skomplikowane problemy. Pomiary rzeczywistych wartości RMS oraz zoptymalizowana ergonomia, czynią mierniki cęgowe z serii 320 najlepszym wyborem dla elektryków instalacji przemysłowych i mieszkaniowych. Modele 323, 324 i 325 zaprojektowano w celu weryfikacji obecności prądu obciążeniowego, napięcia AC i ciągłości obwodów, przełączników, bezpieczników i styków. Te małe i wytrzymałe mierniki cęgowe doskonale nadają się do pomiarów prądu do 400 A w ciasnych szafkach z kablami. Fluke 325 oferuje również pomiar prądu DC i częstotliwości.

Bezprzewodowy multimetr serii Fluke 3000 FC z aplikacją Fluke Connect posiada wszystkie podstawowe funkcje dla wygodnego wyszukiwania i usuwania awarii, m.in. pomiar napięcia prądu stałego i zmiennego do 1000V, pomiar natężenia prądu stałego i zmiennego z rozdzielczością 0,01 mA, pomiary przewodnictwa, rezystancji, test diody, pojemności i częstotliwości, zapamiętywanie MIN/MAX. Ponadto bezprzewodowe moduły z funkcją Fluke Connect dokonują pomiarów napięcia AC, DC i AC+DC, prądu AC i DC oraz temperatury z możliwością wyświetlania na bezprzewodowym multimetrze serii Fluke 3000 FC. Do pomiaru prądu zmiennego mogą służyć standardowe cęgi lub elastyczne cęgi.

Bezprzewodowy moduł prądowy AC iFlex Fluke A3001 FC jest w pełni funkcjonalnym miernikiem prądowym prawdziwej wartości RMS, który bezprzewodowo przekazuje pomiary do innych jednostek głównych obsługujących moduł Fluke Connect. Bezprzewodowy moduł prądowy iFlex™ pozwala na przeprowadzanie pomiarów na przewodnikach o niewygodnych kształtach i ułatwia dostęp do przewodu.

W ramach jesiennych propozycji Fluke dostępne są następujące promocje:

– Bezprzewodowy multimetr cyfrowy Fluke 3000 FC w cenie obniżonej na stałe o ok. 20 procent

– Zestaw  bezprzewodowy multimetr cyfrowy Fluke 3000 FC + bezprzewodowy moduł pomiaru natężenia prądu przemiennego A3001 FC iFlex pozwalający zaoszczędzić ok. 30 proc., dodatkowo z darmowym dodatkiem w postaci zdalnie sterowanego samochodu wyścigowego.

– Tester napięcia i ciągłości obwodu T150 z kaburą H15 gratis.

– Zestaw: miernik cęgowy 325 + tester napięcia i ciągłości obwodu T150 oraz bezdotykowy próbnik napięcia prądu zmiennego  LVD2 w cenie o 15 proc. niższej oraz z darmowym pasem narzędziowym i ściągaczem izolacji.

– Tester elektryczny T5 w zestawie z przedłużaczem sond L210.

– Tester instalacji serii 1650 (Fluke 1654B) w zestawie z darmowym miernikiem cęgowym 325 i oprogramowaniem DMS.

Jesienne promocje potrwają do 31 grudnia 2015 r. Więcej szczegółów na stronie:

http://www.fluke.com/fluke/plpl/wheretobuy/promocje/promo-elec/Fluke-Specials.htm

oraz

www.fluke.pl