Kamasa Tools – Precyzyjne cięcie w ograniczonych ruchowo przestrzeniach

Szybkie i efektywne cięcie, szczególnie w trudno dostępnych miejscach, bywa niemożliwe bez posiadania odpowiednich narzędzi. Marka Kamasa Tools opracowała funkcjonalne urządzenie przecinające K 9818, idealne do prac w ciasnych przestrzeniach, gdzie konieczny jest minimalny obrót.

Urządzenie ma długość 400 mm i waży 1700g. Posiada specjalne zabezpieczenie tarczy, które z łatwością można ustawić w ośmiu różnych położeniach, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi oraz obrotowe przyłącze powietrza, zapobiegające plątaniu się przewodów. Tego typu parametry znacznie ułatwiają pracę w ograniczonych ruchowo przestrzeniach, gwarantując przy tym doskonały rezultat cięcia i przeciwdziałając jednocześnie zmęczeniu materiału.

Ergonomiczny, kompozytowy kształt gumowanej rączki pozwala na pewny chwyt, zapewniając w ten sposób pełne dopasowanie do ręki operatora, co uniemożliwia wyślizgiwanie się urządzenia z dłoni. Silnik, poza dużą wydajnością (0,7 KM 520W), wyposażony jest ponadto w funkcję tłumienia odgłosów, co znacznie zwiększa komfort wykonywanej pracy.

Często potrzebujemy narzędzi, dzięki którym możemy dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, dlatego też opracowaliśmy urządzenie przecinające K 9818 o wyjątkowo długim ramieniu. Dla poprawy warunków pracy wyposażyliśmy je w gumowy uchwyt i dodatkowo stłumiliśmy hałas silnika – mówi Ola Gustafsson, specjalista ds. produktu w Kamasa Tools.

Narzędzia marki Kamasa Tools są tworzone według najwyższych kryteriów jakości, trwałości i ergonomii. Wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości, posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.