Kärcher Center w Krakowie

  Kärcher Center to zapewnienie w miejscu sprzedaży najlepszej obsługi klienta gwarantującej optymalny dobór technologii Kärcher odpowiadającej konkretnym potrzebom kupującego.

  Formuła sklepów Kärcher Center to realizacja strategii korporacyjnej firmy dążącej do zbudowania globalnej sieci sklepów Kärcher Center, które w każdym miejscu na świecie poprzez jednorodną wizualizację graficzną i system organizacji sprzedaży będą z łatwością rozpoznawane przez potencjalnych

  klientów. Każdy Kärcher Center staje się tym sposobem wizytówką firmy, poświadczającą pełny zakres kompetencji Kärcher od etapu produkcji urządzeń czyszczących, poprzez spójną i jednorodną prezentację kompletnej

  oferty Kärcher w punkcie sprzedaży, profesjonalne doradztwo i sprzedaż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. I to przy stałej dbałości o spełnianie wymogów środowiskowych.

  Obecnie na świecie działa już ok. 120 Kärcher Center. W Polsce rozwijana od 1993 r. sieć sprzedaży urządzeń Kärcher przekroczyła już liczbę 500 punktów handlowych. Ale to 2011 r. jest datą wejścia Polski do globalnej sieci

  Kärcher Center. Funkcjonują już sklepy typu Kärcher Center prowadzone przez firmy powiązane z Kärcher, tj. Kärcher Center Scarlett w Bielsku-Białej i Kärcher Center Efekt w Białymstoku. Kraków jest jednak pierwszym z polskich miast, gdzie to sama firma Kärcher otwiera sprzedaż detaliczną.

  W bieżącym oraz następnych latach podobne sklepy Kärcher będzie otwierać także w kolejnych miastach. Najbliższe planowane otwarcia to Kärcher Center Wrocław (jeszcze w tym roku), a w kolejnym roku Kärcher Center Trójmiasto.

  Kärcher Center Kraków oferuje zarówno urządzenia, wyposażenie, środki czyszczące do zastosowań konsumenckich (domowych), jak i produkty z pełnej oferty urządzeń profesjonalnych, zapewniając przy tym profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich do potrzeb produktów i technologii Kärcher oraz rozpowszechnienie wiedzy nt. szeregu zastosowań produktów znaczonych tą marką. Kärcher Center Kraków, zlokalizowany przy ul. Stawowej 140 w Krakowie, funkcjonuje od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

  www.karcher.pl