Klucze nasadowe do pracy pod dużymi obciążeniami

Klucze nasadowe zaliczane są do najczęściej stosowanych narzędzi w profesjonalych warsztatach i serwisach samochodowych. Podlegają stałej eksploatacji, a w konsekwencji postępującemu zużyciu. Kamasa Tools stworzyła złożony z 16 elementów, trwały zestaw kluczy nasadowych 1,4” K 1601 P, z których każdy nadaje się do pracy pod dużymi obciążeniami.

Zestaw narzędziowy szwedzkiego producenta pozwala na szybkie i jednocześnie sprawne odkręcanie i przykręcanie połączeń gwintowych. Wyposażony został w klucz grzechotkowy, pokrętło T, dwanaście chromowanych nasadek w rozmiarachod 4 do 13 mm oraz dwie przedłużki. Klucz  rzechotkowy posiada mocny, 72-zębowy mechanizm z blokadą, pozwalający na znaczny skok gwintu przy niewielkim, pięciostopniostopniowym obrocie. Dzięki temu doskonale nadaje się do dużych obciążeń. Narzędzie posiada także gumowaną rękojeść zapewniającą pewny chwyt. Przedłużki służą do przeniesienia napędu grzechotki na nasadkę, możliwiając w  ten sposób pracę w trudnodostępnych i głębokich miejscach. Z kolei pokrętło T, dzięki długiemu ramieniu, napędza nasadki, tworząc w ten sposób większy moment obrotowy niż w tradycyjnej grzechotce, co pozwala znacznie skrócić czas pracy.

Narzędzia zastały wytworzone z najwyższej klasy materiałów. Precyzyjne wykonanie poszczególnych elementów zapewnia dokładną i szybką pracę, minimalizując jednocześnie ryzyko uszkodzenia połączeń gwintowych. Poszczególne elementy zestawu zostały umieszczone w specjalnej skrzyneczce  o wymiarach 160x80x37 mm. Jej wyprofilowane wnętrze, umożliwia przechowywanie wszystkich przedmiotów w odpowiednim porządku.

Wszystkie narzędzia szwedzkiego producenta tworzone są z myślą o poprawie komfortu wykonywanej pracy. Dodatkowo posiadają dożywotnią gwarancję.

Wymiary skrzynki:

160×80×37 mm

Cena: 184,30 zł brutto