Międzynarodowe Targi Energetyki Cieplnej – 2008

    Redakcja miesięcznika naukowo-technicznego „Napędy i Sterowanie” uprzejmie zaprasza w dniach 1-2 października 2008 r., do katowickiego SPODKA i udziału w „Międzynarodowych Targach Energetyki Cieplnej – 2008”. Formuła targów wiąże się z planami rozwoju energetyki w najbliższych latach. Inwestycje w energetyce, dadzą silny impuls do rozwoju całej gospodarki. Targi MTEC’08 będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i  rozwiązaniami technicznymi z dziedziny energetyki i ciepłownictwa. Tematyka obejmuje: wytwarzanie, przemysł, eksploatację i dystrybucję energii, jak również zagadnienia związane z otoczeniem prawnym i finansowaniem inwestycji w energetyce.

    Patronat honorowy objął Prezydent Miasta Katowice, Marszałek Województwa Śląskiego, TAURON Polska Energia, Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, Izba Gospodarcza „Ciepłownictwo Polskie”, Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Instytut Maszyn i Urządzeń Energetycznych Politechnika Śląska, Instytut Sterowania i Elektroniki Przemysłowej Zakład Napędu Elektrycznego Politechnika Warszawska.

    Organizatorem Międzynarodowych Targów Energetyki Cieplnej jest redakcja miesięcznika „Napędy i Sterowanie” we współpracy z Śląskim Stowarzyszeniem Niepełnosprawnych Płetwonurków. Podejmując tą inicjatywę, zamierzamy stworzyć między innymi możliwość zdobycia środków do realizowania celów statutowych Stowarzyszenia. Jednym z tych celów jest mobilizacja osób niepełnosprawnych do aktywizacji zawodowej.”

    Więcej www.mtec.info.pl