Nowa szlifierka taśmowa w ofercie Kamasy Tools

Kamasa Tools, szwedzki producent narzędzi, wprowadził do swojej oferty urządzeń pneumatycznych nową szlifierkę taśmową K 9817, pozwalającą na osiągnięcie wysokiego efektu skrawania.

Szlifierka taśmowa K 9817 ma długość 323 mm i waży 900g. Posiada aluminiową obudowę. Dzięki regulowanemu kątowi ramienia oraz obrotowemu przyłączu powietrza zmniejszającemu ryzyko plątania się przewodów, urządzenie można ustawić w różnym położeniu, co gwarantuje obróbkę materiału nawet w trudno dostępnych miejscach. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, szwedzki producent dodatkowo wyposażył szlifierkę K 9817 w specjalny spust z blokadą bezpieczeństwa.

Narzędzie marki Kamasa Tools wytłumia dźwięk silnika, osłabiając tym samym niekorzystne dla zdrowia wibracje. Gumowany uchwyt, poza naturalnym dopasowaniem do dłoni operatora, redukuje dodatkowo drgania jednostki napędowej. Według Sebastiana Koniecznego z firmy Seba – wyłącznego dystrybutora narzędzi szwedzkiego producenta w Polsce – nowa, lekka szlifierka K 9817 o małych gabarytach sprawdza się zarówno w przydomowych warsztatach, jak i w trakcie profesjonalnych prac. Dzięki wytłumieniu odgłosów i drgań silnika, szlifowanie staje się przyjemniejsze i mniej męczące.

Narzędzia marki Kamasa Tools są wytwarzane zgodnie z międzynarodowymi normami i przy zapewnieniu ścisłej kontroli jakości. Posiadają dożywotnią gwarancję na czas nieokreślony, jako uzupełnienie obowiązującego prawa do reklamacji.