Firma Southco powiększyła swoją ofertę zamknięć obrotowych o nowe wersje popularnych zamków serii R4-30. Wykonane z wytrzymałej, odpornej na korozję stali nierdzewnej, zamki obrotowe R4-30 charakteryzują się dwustopniową konstrukcją zapobiegającą niedokładnemu zatrzaśnięciu w aplikacjach z obudowami heavy-duty.

Zamki obrotowe serii R4 -30 firmy Southco mogą być łatwo ukryte w konstrukcji docelowej, pozwalając uzyskać gładką powierzchnię zewnętrzną drzwi i paneli z wygodnym systemem zamykania push-to-close. Dostępne w wykonaniu ze stali nierdzewnej, charakteryzują się dużą wytrzymałością w wymagających środowiskach pracy i nadają się idealnie do szerokiej gamy zastosowań, m.in. w pojazdach terenowych, transporcie i maszynach przemysłowych. Dodatkowo, zamki obrotowe R4 mogą stanowić element składowy całego systemu obejmującego również siłowniki mechaniczne i linki.

Menadżer produktów globalnych, Cynthia Bart powiedziała, “Dwustopniowe zamki obrotowe R4-30 ze stali nierdzewnej cechują się mocną, odporną na korozję konstrukcją czyniącą je idealnymi do aplikacji pracujących w najbardziej wymagających warunkach. Możliwość ukrycia zamku w konstrukcji docelowej zwiększa walory estetyczne, a równocześnie podnosi poziom bezpieczeństwa.”

Więcej informacji dotyczących kompletnej linii zamków obrotowych R4 można znaleźć na stronie www.southco.com.

Firma: Southco