Nowy katalog rozwiązań firmy KRAUSE

    Firma KRAUSE, producent systemów drabin, pomostów, schodów i aluminiowych konstrukcji, wydała nowy katalog, który zawiera kompletny spis oferowanych narzędzi przydzielonych do poszczególnych kategorii. Wśród kilkuset systemów jest wiele nowości.

    Nowy katalog KRAUSE zawiera rozbudowaną gamę produktów –  ofertę aluminiowych drabin, pomostów i rusztowań jezdnych. Wśród sztandarowych rozwiązań KRAUSE jest wiele nowości, są to przede wszystkim mobilne schody z platformą, drabiny mocowane na stałe do budynków i urządzeń, skrzynie aluminiowe do transportu, jak również aluminiowe barierki systemowe. Nowy katalog zawiera wiele nowych przykładów zastosowań aluminiowych konstrukcji specjalnych, które umożliwiają bezpieczną pracę na wysokości przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładach przemysłowych.

    Na początku katalogu został zamieszczony – w formie czytelnej tabeli – opis obszarów zastosowań poszczególnych rodzajów produktów, który ułatwi dobór optymalnego rozwiązania dla bezpiecznej i komfortowej pracy na wysokości.