Phoenix Contact – Kompletna rodzina separatorów EXi w kompaktowej obudowie

    Z obudową o szerokości tylko 12,5 mm, nowe MACX Analog Interfaces od Phoenix Contact oferują kompletny zakres kompaktowych separatorów sygnałowych EXi. Kompaktowy design oszczędza do 45 procent więcej miejsca w szafie sterowniczej.

    Ta nowa rodzina produktów  oferuje wszystkie istotne funkcje, takie jak HART – nadaje się do przetworników zasilających i wyjściowych wzmacniaczy separacyjnych, NAMUR przełączające wzmacniacze separacyjne, moduły sterowania zaworów oraz  FDT/DTM programowalne temperaturowe przetworniki.

    Wszystkie jedno- i dwu- kanałowe urządzenia cechują się trój-drożną galwaniczną separacją. Innowacja projektowa układu zapewnia dokładną transmisję charakterystyk z minimalną stratą mocy.

    Wkładane i kodowane połączeniowe złącza blokowe, w śrubowych lub sprężynowych modelach, umożliwiają łatwą, wygodną instalację.

    Pomocnicze zasilanie i ogólne komunikaty o błędach może być zrealizowane szybko i wydajnie przez styk na szynie nośnej. Wszystkie urządzenia posiadają licencję ATEX oraz IEC-Ex i mogą być instalowane w drugiej strefie Ex2. Licencja SI