Pozycjoner obrotnik hydrauliczny D-TLP-HE

Stół spawalniczy z hydraulicznym unoszeniem D-TLP-HE. Gwarantuje możliwość dopasowania wysokości roboczej, prędkości obrotu i nachylenia elementów o obciążeniach od 1000 kg do 50 ton (inne nośności na zapytanie)!

Obrotnik spawalniczy, znany także jako pozycjoner spawalniczy znacznie zwiększa wydajność pracy spawacza dzięki możliwości dostosowania kąta nachylenia płyty do odpowiedniej pozycji roboczej. Umożliwia dogodne dla danego procesu pracy ułożenie elementów o różnych kształtach, w celu ułatwienia operacji takich jak spawanie, cięcie gazowe, napawanie, galwanizacja i inne procesy produkcyjne. Pozycjonowanie i obracanie obrabianego przedmiotu za pomocą tych najwyższej klasy hydraulicznych urządzeń podnoszących znacząco poprawi jakość procesu spawania. Manipulatory spawalnicze z serii D-TLP-HE przyśpieszają proces produkcji i zapewniają bezpieczeństwo spawacza w miejscu pracy.

Właściwości:

*Najwyższej klasy podzespoły elektroniczne firmy Siemens i Yaskawa
*Bezstopniowa, płynna regulacja prędkości
*Mocna i wytrzymała konstrukcja zapewniająca bardzo wysoką stabilność
*Deklaracja zgodności CE

Pozycjoner został zaprojektowany i wykonany w Europie. Udzielamy na niego 3-letnią gwarancję, która potwierdza wysokie zaufanie do naszych maszyn. Jeżeli od dawna szukali Państwo dobrego rozwiązania dla swojej produkcji to znaleźli się w odpowiednim miejscu.