Regały wspornikowe Gustos

Regały wspornikowe (magazynowe) przeznaczone są do składowania ładunków dłużycowych, co optymalizuje przestarzeń w magazynie. Nieskomplikowana konstrukcja umożliwia załadunek i rozładunek za pomocą żurawia z góry. Korzystanie z wózka widłowego nie jest już konieczne, tworząc bezpieczniejsze i bardziej ergonomiczne środowisko pracy.

Składowane elementy są widoczne, ułatwiając kontrolę zapasów. Na regałach wspornikowych może być przechowywany dowolny typ ładunku, ponieważ w ofercie posiadamy także specjalne rynny materiałowe i przekładki. Są one szczególnie przydatne do magazynowania długich i nieporęcznych materiałów, takich jak pręty, rury, płyty, deski, arkusze blach i inne.

Posiadamy wiodący asortyment regałów wspornikowych, genialny przekrój produktów o wielu możliwych kombinacjach, zapewniających ładowność do 42 000 kg.
Regały wspornikowe Gustos sa ergonomicznym i bezpiecznym systemem składowania długich materiałów. Stanowią właściwą propozycję dla składowania elementów dłużycowych. Są one najczęściej wybieranym rozwiązaniem magazynowym w branży stalowej.
Regały wspornikowe Gustos, nazywane czasem jako regały wysięgnikowe lub regały wsporcze posiadają więcej zalet w porównaniu do tradycyjnych systemów magazynowych. System jest doskonały w przypadku nieporęcznych produktów o kłopotliwych rozmiarach lub kształtach. Pozwala na ich bezpieczne przechowywanie i umożliwia łatwy dostęp.

Konstrukcja regałów na dłużyce jest prosta, ale dzięki temu wytrzymała i odporna na potencjalne uszkodzenia, wynikające z ich codziennej eksploatacji.

– „Nie potrzeba wózka widłowego”.

Charakterystyka:

Wsporniki wysuwane na zewnątrz regału ,
Każdy wspornik można załadować i rozładować z góry za pomocą dźwigu,
Dostępne w 36 różnych modelach do przechowywania materiałów o długości do 3000 mm lub do 6000 mm, modeli jedno- i dwustronnie z 5, 6,7 wspornikami,
Maksymalna duża ładowność na wspornik to 3 tony,
Całkowita pojemność to 28 ton na 21 metrów kwadratowych powierzchni (7 wsporników podwójnych),
Bardzo prosty i szybki montaż,
Konstrukcja pozwalająca na składowanie obok siebie różnych towarów niezależnie od ich długości,
Stosowanie możliwe także bez zadaszenia, na zewnątrz hal.
Biorąc po uwagę, że wymiary gabarytowe magazynu są wynikiem analizy potrzeb klienta oraz doboru właściwego systemu składowania magazyny samonośne charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem wykorzystani kubatury magazynu.
Regały Gustos Regały wspornikowe to ergonomiczna i mądra inwestycja dla każdego magazynu.

Pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej – nie jest ona marnowana, a poziomo ułożone towary można spiętrzać jedne na drugich, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do paczek czy pojedynczych produktów.

Bez ręcznego załadunku i rozładunku, ale poprzez przesuwanie warstw na zewnątrz regału, każdą warstwę można załadować i rozładować z góry za pomocą dźwigu.

Akcesoria:

– tacka do przechowywania krótkich lub elastycznych materiałów
– kilka rodzajów przegród
– bazy poziomujące do nierównych podłóg

Regały wysięgnikowe to specjalne regały magazynowe przeznaczone do składowania ładunków dłużycowych i ponadgabarytowych takich jak np.:

– tarcica i drewno konstrukcyjne
– płyty drewnopochodne
– rury i profile stalowe
– profile aluminiowe
– profile i płyty z tworzyw sztucznych
– i inne dłużyce