Prostszy monitoring magazynu lub hali

  Kamera Yi Home oficjalnie debiutuje na polskim rynku. Można dzięki niej kontrolować to, co dzieje się w zakładzie, na hali lub magazynie. Monitoring i komunikację ułatwia prosta, intuicyjna aplikacja.

  Yi Home to nowoczesne połączenie monitoringu i urządzenia do komunikacji, które jest obsługiwane z poziomu smartfona. Sprzęt pozwala utrzymać kontakt z pracownikami, a także obserwować na żywo wszystko, co dzieje się w firmie.

  Jedna aplikacja, wiele możliwości

  Jak działa kamera? Do obsługi potrzebna jest dostępna w języku polskim aplikacja, kompatybilna z systemami iOS i Android, dostępna w App Store, Google Play i na oficjalnej stronie marki.

  Dzięki niej zarządzanie kamerką jest możliwe za pomocą jednego palca – mówi Jakub Tomasiczek z firmy JBTS, oficjalnego dystrybutora w Polsce marki Xiaoyi. – Po zainstalowaniu program sam prowadzi użytkownika przez kolejne etapy konfiguracji kamery, umożliwia kontrolę nad kilkoma urządzeniami jednocześnie, zarządzanie dziennikami zdarzeń czy chronologicznymi zapisami monitoringu.

  Kamera do monitoringu i komunikacji

  Aplikacja pozwala też na wykorzystanie Yi Home jako sposobu komunikacji. Sprzęt może służyć do szybkiego kontaktu z pracownikami – istnieje m.in. opcja dwustronnej komunikacji audio w czasie rzeczywistym.

  Solidne parametry

  Yi Home to przede wszystkim bardzo wygodne i nowoczesne urządzenie monitorujące. Kamerka wykryje każdy ruch w pomieszczeniu, a informację o tym wyśle na urządzenie mobilne. W kamerce zastosowano:

  • szerokokątny obiektyw 111°,
  • 4-krotny zoom,
  • obiektyw wysokiej rozdzielczości (720p HD).

  Urządzenie może pozostać w trybie czuwania przez 24 godziny dzięki zastosowaniu nieinwazyjnego czujnika podczerwieni 940 mm – pozwala to uzyskać podgląd biura lub magazynu o każdej porze dnia i nocy. Użytkownik może też wybrać jeden szczególnie interesujący obszar z przekazywanego przez kamerę obrazu. Umożliwia to reagowanie Yi Home np. jedynie na otwierające się drzwi lub ruch w jakimś obszarze.

  Autor: JBTS/Xiaoyi