Przemysłowy komputer przenośny

Najnowszy bezprzewodowy komputer przenośny Datalogic Elf, który trafił do oferty RRC Poland, jest przeznaczony głównie dla pracowników przemysłu.

To bardzo wytrzymałe urządzenie łączy funkcje: skanera kodów kreskowych, terminala do zdalnego zarządzania danymi w terenie, a także telefonu i aparatu cyfrowego. Umożliwia gromadzenie danych na temat produktów i transakcji w fabrykach oraz magazynach niezależnie od panujących tam warunków.

Datalogic Elf został wyposażony w 3,5-calowy ekran dotykowy w solidnej obudowie spełniającej normę IP64. Dzięki temu urządzenie może działać w trudnych warunkach atmosferycznych i przemysłowych, jak również jest odporne na upadek na beton z wysokości 1,5 metra. Nowy komputer przenośny w ofercie RRC pozwala na skanowanie danych o produktach za pomocą lasera, czytnika 2D (imagera) lub technologii RFID. System Datalogic Green Spot zapewnia wzrokowe potwierdzenie udanego odczytu, co jest szczególnie przydatne w hałaśliwych środowiskach pracy. Zebrane dane przesyłane są między innymi przy wykorzystaniu bezprzewodowego standardu Bluetooth oraz UMTS HSDPA. Wbudowany aparat fotograficzny (3 Mpix), z autofokusem, umożliwia między innymi łatwą archiwizację uszkodzeń w kontrolowanych produktach.

W obudowie umieszczono także złącze kart pamięci MicroSD. Pojemność wbudowanej pamięci RAM oraz Flash wynosi w obu przypadkach po 256 MB. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile CE 6.5. Poza tym użytkownik Datalogic Elf otrzymuje oprogramowanie Wavelink Avalanche. Umożliwia ono zdalne zarządzanie mobilnymi urządzeniami komputerowymi i zapewnia bezpieczeństwo przepływu danych.

Przemysłowy komputer marki Datalogic objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta wraz z szerokim wachlarzem dodatkowych umów serwisowych na życzenie klienta.

www.rrc.pl