Rekordowy kontrakt Transsystemu dla Audi

    Transsystem podpisał właśnie swój najwyższy w historii kontrakt. Za kwotę niemal 45 mln złotych dostarczy linię transportu technologicznego dla fabryki Audi w węgierskim Gyor. Rozpoczęcie prac planowane jest na sierpień 2011 roku.

    Linia transportu zainstalowana będzie w nowo wybudowanej lakierni. Lakierowane będą na niej modele Audi TT oraz Audi A3.

    – To nasz rekordowy i jednocześnie niezwykle prestiżowy kontrakt – ocenia Stanisław Sroka, prezes zarządu Transsystem.

    Kontrakt w Gyor nie jest jedynym realizowanym obecnie dla Audi przez podłańcucką firmę. Zaawansowane prace trwają również w innym zakładzie na terenie Niemiec – w miejscowości Ingolstadt. Transsystem jest też w trakcie realizacji kontraktów m.in. dla Mercedesa w Kecskemet, czy Volkswagena w Bratysławie.

    Transsystem jest firmą specjalizującą się w wykonywaniu przedsięwzięć w branży systemów transportu technologicznego. Tworzy również systemy transportu publicznego oraz zaawansowane konstrukcje stalowe. Rozwiązania oferowane przez firmę kierowane są przede wszystkim do branży motoryzacyjnej i sektora energetycznego ale również do branży budowlanej i turystyki.