Rittal rozbudował Centrum Modyfikacji

    Rittal rozbudował Centrum Modyfikacji w Grodzisku Mazowieckim. Firma powiększyła swoją ofertę o kompleksowe usługi związane z dopasowywaniem produktów Rittal do indywidualnych potrzeb montażowych.

    Centrum Modyfikacji Rittal w Grodzisku Mazowieckim (k. Warszawy) zostało wyposażone w nowoczesną maszynę do wiercenia, otworowania, gwintowania i frezowania produktów Rittal, w tym szaf rozdzielczych, drzwi, obudów i szyn miedzianych. Maszyna pozwala precyzyjnie dostosowywać produkty do wymagań konkretnych projektów i środowisk montażowych. Umożliwia m.in. obróbkę blachy stalowej, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, miedzi i aluminium.  

    Rozbudowa Centrum Modyfikacji to odpowiedź Rittal na rosnące wymagania klientów związane z funkcjonalnością produktów. Dzięki naszym najnowszym usługom ze standardowych szaf Rittal tworzymy rozwiązania optymalnie dobrane do miejsc, w których będą wdrożone. Na życzenie klientów wycinamy w szafach dowolne kształty, aby ułatwić na przykład zamontowanie kratek wentylacyjnych, urządzeń chłodzących lub podzespołów sterujących – mówi Piotr Kopera, Kierownik Centrum Usług Rittal. 

    Indywidualizację obudów Rittal z serii AE usprawnia dodatkowo możliwość pobrania gotowych plików CAD ze strony internetowej www.rittal.pl/ae-express. Znajduje się tam także formularz, za pomocą którego użytkownik może wysłać zapytanie ofertowe na modyfikację wybranych szaf Rittal.

    www.rittal.pl