Seminarium „Mechanika i utrzymanie ruchu” – fotorelacja

  14 kwietnia 2015 roku odbyła się XIV już edycja seminarium „Mechanika i utrzymanie ruchu”. Jego uczestnicy, osoby zarządzające i przedstawiciele firm związanych m.in. z inżynierią, automatyką mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę w tematach dotyczących utrzymania ruchu zakładów przemysłowych i nowatorskich rozwiązań i technologii dla branży mechanicznej.

  Każdy z nich miał okazję odwiedzić jedno z kilkunastu stoisk, na których przedstawiciele wiodących w swoich branżach firm chętnie odpowiadali na pytania związane z ich profilem działalności.

  Uczestnicy jak zwykle dopisali. Sala była pełna, wszyscy z uwagą słuchali prezentacji dotyczących najnowszych rozwiązań z dziedziny mechaniki i utrzymania ruchu.

  Niemały tłok panował też podczas przerw na korytarzu. Do stanowisk wystawców momentami trudno się było dopchać; każdy chciał czegoś się dowiedzieć lub obejrzeć takie czy inne urządzenie.

  Szczególną popularnością cieszyły się prezentowane gadżety. Na poniższym zdjęciu widać, jak wszyscy przyglądają się wynikom prowadzonej przez prelegenta prezentacji.

  Jednak co innego słuchać o zastosowaniu danego urządzenia, a co innego wziąć je do ręki i wypróbować.

   

  Seminarium zakończyło się panelem dyskusyjnym, podczas którego wszyscy prelegenci odpowiadali najpierw na pytania prowadzącego, a później na pytania widowni.