Sklep internetowy Rittal

    Rittal rozpoczął sprzedaż obudów kompaktowych z serii AE za pośrednictwem sklepu internetowego. To odpowiedź firmy na rosnące zainteresowanie klientów nowoczesnymi formami zakupu produktów.

    Firma Rittal uruchomiła sklep internetowy, dostępny pod adresem www.sklep.rittal.pl. Obecnie oferta sklepu obejmuje szafki kompaktowe z serii Rittal AE. Wszystkie produkty są dostarczane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Dodatkową promocją dla klientów jest bezpłatny transport produktów na terenie całej Polski do końca grudnia 2009 roku.

    Szafki kompaktowe z serii Rittal AE, wykonane z blachy stalowej oraz stali nierdzewnej, można nabyć w wersji jedno- i dwudrzwiowej wraz z szeroką gamą akcesoriów. Obudowy AE zapewniają klasę ochrony do IP 66. Zastosowanie nanotechnologii podczas lakierowania gwarantuje im szczególną odporność na korozję i trudne warunki otoczenia. 

    Sklep internetowy Rittal powstał z myślą o powiększającej się grupie klientów, którzy preferują zakupy online. Firma planuje sukcesywnie rozszerzać ofertę sklepu o kolejne produkty.

    www.sklep.rittal.pl