Smart Factory Starter KIT – nowy produkt w ofercie Forcam

Firma Forcam wprowadza nową usługę – program pilotażowy Smart Factory Starter KIT. Produkt oparty jest na rozwiązaniu Forcam Force przeznaczonym do zarządzania produkcją, rekomendowanym przez największych producentów na świecie. Smart Factory Starter KIT pozwala m.in. na monitorowanie maszyn w czasie rzeczywistym oraz umożliwia pomoc w zakresie: instalacji oprogramowania, konsultingu w trakcie testów, szkolenia produktowego i zasad CIP.

Smart Factory Starter KIT to innowacyjny produkt umożliwiający przetestowanie możliwości, jakie daje specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania produkcją. Pakiet oparty jest na sprawdzonym rozwiązaniu Forcam Force, uznanym przez tak prestiżowe instytucje analityczno-badawcze jak Gartner i The Frost&Sullivan. Z Forcam Force korzystają tak znani światowi producenci jak: AUDI, Borgwarner, Daimler, Mann+Hummel, czy Schaeflfler.

Pakiet startowy Smart Factory Starter KIT może stanowić więc pierwszy krok przedsiębiorstw w zakresie digitalizacji procesów produkcyjnych. Produkt jest bardzo łatwy do zastosowania w Przemyśle 4.0 i pozwala na osiągnięcie maksymalnych zysków produkcyjnych przy minimalnej inwestycji. Smart Factory Starter KIT oparty jest w 100% na technologii webowej i „chmurze”.

Pakiet zawiera:

  • Podłączenie do systemu 3 maszyn (FORCAM I/0 Box, IBH LINK, SIEMENS CP)
  • Przekształcanie Big Data na Smart Data
  • Monitorowanie danych w czasie rzeczywistym: raporty z wizualizacji produkcji, oparte na technologii In-Memory oraz technologii zdarzeń złożonych CEP
  • Konsultacje w trakcie implementacji pakietu i wdrożenia programu pilotażowego
  • Konsultacje w zakresie Continuous Improvement Process
  • Licencję użytkowania na okres 3 miesięcy

www.forcam.com