Szybko i bezbłędnie zastosuj środki bezpieczeństwa

  Nowe przyciski zatrzymania awaryjnego i przyciski RESET Murrelektronik wyposażone są w złącze M12, dzięki czemu mogą być stosowane w instalacjach ze standardowymi przewodami.

  Takie połączenie pozwala zaoszczędzić czas i wyeliminować ryzyko błędów okablowania. Port M12 sprawia, że urządzenia podłączane są na zasadzie „Plug & Play” i mogą być wykorzystane w szerokiej gamie maszyn i systemów jako rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa.

  Urządzenia Murrelektronik są odpowiednie dla różnego rodzaju aplikacji – od tych spełniających podstawowe funkcje, aż po wyszukane rozwiązania wysokiej klasy. Przycisk zatrzymania awaryjnego i przycisk RESET wymagane są głównie w instalacjach ze sterownikami, takich jak kurtyny bezpieczeństwa czy zdecentralizowane stanowiska pracy.

  Standardowe modele są niezwykle kompaktowe (szerokość 40 mm), dzięki czemu są odpowiednie do podłączania w typowych profilach aluminiowych. Szersze przyciski zatrzymania awaryjnego (72 mm) są dostępne w wersjach z pierścieniem świetlnym oraz kołnierzem ochronnym, co zapobiega przed ich przypadkowym uruchomieniem.

  Szybki montaż w trzech krokach:

  1. Odkręć metalowy klip
  2. Przykręć do obudowy
  3. Dołącz konektor M12

  Autor: Murrelektronik