Targi OILexpo i HAPexpo kolejny raz w listopadzie

  Firma Expo Silesia zaprasza na Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo 2014 oraz Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo 2014. Wydarzenia te odbędą się w dniach 5-7 listopada 2014r, w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu.

  Targi OILexpo to jedyne wydarzenie na targowej mapie Polski skupiające w jednym miejscu firmy dostarczające na polski rynek wysokiej klasy specjalistyczne oleje i smary.

  Tradycyjnie imprezie towarzyszyć będzie Seminarium pt: : „Smarowanie w pojazdach samochodowych”. Spotkanie odbędzie się z udziałem przedstawicieli Polskiego Towarzystwa Tribologicznego, Politechniki Śląskiej, Centralnego Laboratorium Naftowego z Warszawy, a także firm z branży olejowej i smarnej.

  Targi i Seminarium będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i nowinkami rynkowymi. Ponad to będzie możliwość wymiany poglądów, a także bezpośredniego kontaktu z ekspertami z branży olejowej i smarnej, którzy podzielą się z Państwem swoja wiedzą i doświadczeniem.

  Targi HAPexpo to propozycja obiektu Expo Silesia dedykowana firmom oferującym produkty z zakresu automatyki, elementów i systemów hydraulicznych, pneumatycznych, sterowników elektromechanicznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych. Modernizacja, ciągły rozwój znaczącej ilości zakładów przemysłowych wymaga dostępu do wiedzy nt. najnowszych technologii, nowoczesnych podzespołów, produktów.

  Targi OILexpo i HAPexpo to świetna okazja do spotkania z branżą, wzajemnych konsultacji, wymiany doświadczeń, jak również specjalistyczne kompendium wiedzy dla stale szukających nowych rozwiązań, nowatorskich i kompleksowych ofert dostosowanych do indywidualnych klientów. Zakres tematyczny Targów dotyka szczególnie odbiorców na Śląsku; miejsca, gdzie funkcjonują fabryki, zakłady produkujące maszyny dla przemysłu wydobywczego, hutniczego czy też energetycznego.

  Podczas targów Wystawcy zaprezentują również swoje produkty w ramach salonu:  Utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych.

  Dla naszych Klientów łączymy tradycję regionu z nowoczesnością i profesjonalizmem działania, by zorganizować dobre targi – Targi z napędem na przyszłość!

  Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych targów www.oilexpo.pl oraz www.hapexpo.pl, na których znajdują się informacje na temat wydarzeń.