Targi technologii szlifowania i technologii cięcia

  Targi Technologii Szlifowania – GRINDexpo oraz Targi Technologii Cięcia – ExpoCUTTING odbędą się w dniach 3 – 5 marca 2015 r. w Expo Silesia w Sosnowcu.

  GRINDexpo to autorski pomysł pierwszych w Polsce tak specjalistycznych targów z branży szlifierskiej. Zakres tematyczny innowacyjnej platformy technologii szlifowania obejmie: 

  – Szlifierki do wałków

  – Szlifierki do otworów

  – Szlifierki do płaszczyzn

  – Szlifierki ostrzałki

  – Szlifierki specjalne i specjalizowane

  – Narzędzia skrawające i diamentowe

  – Przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne

  – Oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę

  – Doradztwo i pomoc techniczna

  – Wydawnictwa fachowe

  Druga z imprez to ExpoCUTTING – wydarzenie przemysłowe dedykowane dla branży technologii cięcia. Do współpracy zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów maszyn do cięcia wodą, plazmą, laserem, gazem jak również firmy usługowe, serwisowe, kooperujące. Naszym zadaniem jest stworzenie eventu technicznego, gdzie to właśnie cięcie będzie elementem najważniejszym, wokół którego koncentruje się zakres tematyczny Targów.

  KLIENCI

  Aglomeracja śląska to największy rynek przemysłowy. Dobre interesy robi się właśnie tutaj. Kampania promocyjna skierowana jest do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy firm i osób z branży szlifowania i cięcia, które wykorzystują tą technologię w swojej pracy. Posiadając doświadczenie z wiodących w kraju targów TOOLEX i ExpoWELDING postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na możliwość szerszej prezentacji ofert firm w tym jakże związanym z przemysłem regionie Polski.

  Jak w przypadku wszystkich tego typu spotkań, także i tu nie zabraknie licznych wydarzeń towarzyszących jak specjalistyczne konferencje i seminaria ściśle związane z branżą.

  Będzie to zatem znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowych z profesjonalną publicznością, wymiany poglądów i doświadczeń  jak również szansa wykreowania nowych  kierunków  branżowych. Naszym wystawcom oddajemy nowoczesny, klimatyzowany i przestrzenny pawilon z pełną infrastrukturą techniczną – pozwalającą na dowolne kształtowanie przestrzeni wystawy.

  Więcej informacji o targach można znaleźć na stronach www.grindexpo.pl oraz www.expocutting.pl.