Techniki sprężonego powietrza i próżni. Najlepsze praktyki i nowości na polskim rynku

    W dniach 25-26 listopada 2014 r. w Warszawie odbyło się spotkanie poświęcone technikom sprężonego powietrza i próżni, zorganizowane przez firmę MOVIDA. Liczni przedstawiciele branży mieli okazję porozmawiać, wymienić się poglądami i zasięgnąć rady ekspertów, którzy podczas dyżurów chętnie odpowiadali na pytania i poddawali dogłębnej analizie wszystkie interesujące uczestników kwestie.

    Konferencja stanowiła świetną okazję do nawiązania kontaktów z dostawcami i zapoznania się z rozwiązaniami stosowanymi w różnych, nieraz trudnych, projektach. Stwarzała też idealne warunki do przyjrzenia się oryginalnym pomysłom i nowinkom technicznym.

    Uczestnicy byli zadowoleni zarówno z poziomu merytorycznego spotkania, jak i jego oryginalnej formuły. Chwalili prelegentów, wyrażali zadowolenie z uzyskanych informacji praktycznych, a ponadto, najwyraźniej, całkiem dobrze się bawili.

    Firma MOVIDA już dziś zaprasza na kolejne specjalistyczne spotkania podnoszące wiedzę i kwalifikacje zawodowe osób z różnych obszarów gospodarczych.

    www.movida.com.pl