We wrześniu Targi Kielce staną się centrum technik pomiarowych

  Sprzęt kontroli pomiarowej, aparatura badawcza i wyposażenie pomieszczeń laboratoryjnych. To i wiele innych rzeczy będzie można zobaczyć od 29 września do 1 października podczas X Targów Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL – TECH.

  Z roku na rok zainteresowanie wystawą rośnie wśród wystawców i zwiedzających. CONTROL-TECH odwiedza coraz więcej kontrahentów chcących nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawicieli szeroko pojętej nauki, zainteresowanych nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy. Stoiska na tych targach mają liderzy rynku – największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn współrzędnościowych oraz ręcznych przyrządów pomiarowych. Kielce w ubiegłym roku odwiedziło 160 wystawców – przedstawicieli firm, dystrybutorów oraz sprzedawców między innymi z Austrii, Czech, Francji, Holandii, Izraela, Japonii, Niemiec, Polski, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch, USA, Chin, Hiszpanii, Danii, Szwecji, Indii, Irlandii. Wystawa poświęcona jest najnowszym technikom i metodom pomiarowym. Podczas targów można zobaczyć między innymi twardościomierze, mikroskopy inspekcyjne i pomiarowe, urządzenia do pomiaru chropowatości, wagi przemysłowe, narzędzia, wiskozymetry laboratoryjne

  i przemysłowe oraz wiele innych urządzeń związanych z kontrolą jakości i pomiarami. Kieleckie targi CONTROL-TECH to doskonałe połączenie świata nauki i biznesu.

  Tradycyjnie już, imprezie towarzyszyć będzie bogaty program branżowych spotkań i konferencji.

  Ze względu na duże zainteresowanie imprezą, wystawa przemysłowych technik pomiarowych odbywa się w Kielcach również w sezonie wiosennym i towarzyszy między innymi Salonowi Technologii Obróbki Metali STOM.

  Równolegle do jesiennej edycji targów CONTROL-TECH odbędą się także Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM&NONFERMET.