Współpraca Boscha z Siemensem

    Siemens Security Solutions, dział Siemens Building Technologies oraz Bosch Security Systems ogłosiły w listopadzie rozpoczęcie strategicznej współpracy w obszarze wizyjnych systemów dozorowych. W ramach umowy Bosch będzie zaopatrywał Siemensa w pełen zakres wizyjnych produktów dozorowych, w szczególności zaś w urządzenia do prezentacji i rejestracji obrazu na rynkach EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) oraz na rynkach obydwu Ameryk.

    „ Jesteśmy dumni z udostępnienia Siemensowi naszej zaawansowanej technologii. Mamy nadzieję na długotrwałą i owocną współpracę. Mając do dyspozycji obszerne portfolio wizyjnych systemów dozorowych Bosch, firma Siemens może oferować jeszcze pełniejsze rozwiązania oparte na systemach dostarczanych obecnie przez Siemens Security Solutions. Światowy zasięg firmy Bosch oraz wsparcie serwisowe gwarantują, że wszystkie produkty spełniają lokalne normy i przepisy” – powiedział Gert van Iperen, Prezes firmy Bosch Security Systems.

    „Wykorzystując połączenie kompetencji technologicznych z naszym kompleksowym doświadczeniem, możemy zaoferować klientom najlepsze z możliwych, dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa – dodaje Frank C.S. Pedersen, Dyrektor Generalny Siemens Security Solutions.