XIII Konferencja Lean Management

  Już po raz trzynasty zapraszamy do udziału w najbardziej profesjonalnej konferencji o tematyce Lean Management. Tegoroczny program spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników. Oferujemy Państwu seminaria, warsztaty oraz studia przypadków dedykowane dla sektora produkcji lub administracji i usług, a także specjalny strumień dla dyrektorów i prezesów. Spośród bogatej oferty będą mogli Państwo indywidualnie komponować swój plan zajęć i dostosowywać go do swoich potrzeb.

  Jak co roku zaprosiliśmy do Wrocławia największych specjalistów Lean – swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. Arthur Byrne, James Franz, Drew Locher i Mike Orzen. Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami zagranicznych prelegentów oraz do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu w dniach 11-13 czerwca 2013 r., we Wrocławiu! Ucz się od światowych ekspertów Lean!

  Więcej informacji na www.lean.org.pl

  Art Byrne w ciągu ostatnich 30 lat, piastując stanowiska prezesa lub równorzędne wdrażał zasady Lean w ponad 30 przedsiębiorstwach. Byrne rozpoczął swoją podróż z Lean jako główny menadżer w General Electric. Później, jako dyrektor naczelny Wiremold Company czterokrotnie powiększył to przedsiębiorstwo i zwiększył jego wartość o 2500% w mniej niż 10 lat. To właśnie transformacja tej firmy została opisana w książce „Lean Thinking” Jamesa Womacka i Daniela Jonesa.

  Obecnie pełni także funkcję członka zarządu w Shingo Prize. Jest autorem książki „Lean Turnaround”, której polska premiera będzie miała miejsce podczas tegorocznej Konferencji Lean Management.

  James K. Franz ma ponad 25-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej. Lean Manufacturing poznał pracując w zakładach Toyoty w Japonii jako inżynier produkcji. Wraz z Dr. Jeffrey’em K. Likerem jest współautorem książki „The Toyota Way to Continuous Improvement”, za którą został uhonorowany prestiżową nagrodą Shingo Prize.

  Drew Locher rozpoczął swoją przygodę z ciągłym doskonaleniem opracowując programy usprawnień i ich wdrażania kiedy pracował dla General Electric w latach 80-tych. Od tamtej pory współpracował z przedsiębiorstwami z wielu różnych branż, w tym: transportowej, dystrybucyjnej, opieki zdrowotnej, usług finansowych, produkcji oraz edukacji. Jest cenionym autorem książek o tematyce Lean. Jego najnowszą książką jest Lean Office and Service Simplified: The Definitive How-To Guide.

  Mike Orzen reprezentuje światową czołówkę ruchu Lean IT. Edukuje firmy jak powinny korzystać z IT w celu poprawy jakości i terminowości usług, przy jednoczesnej redukcji kosztów, a nawet poprawie morale pracowników. Jako współautor nagrodzonej książki “Lean I.T. – Enabling and Sustaining Your Lean Transformation” posiada doświadczenie we wdrażaniu Lean zarówno w środowisku produkcyjnym jak i usługowym.

  Pełny program i zapisy od 1 marca 2013 na www.lean.org.pl (zakładka KONFERENCJA)

  Masz pytania na temat konferencji? Napisz do nas: konferencja@lean.org.pl