XVI edycja Warsztatów pod hasłem „Efektywne Służby Utrzymania Ruchu kluczem do sukcesu”

  Komtech Sp. z o.o. gorąco zaprasza na Warsztaty poświęcone organizacji pracy Służb Utrzymania Ruchu, które odbędą się 22 kwietnia 2010 r. w Centrum Szkoleniowo-Konsultacyjnym w Radomiu. Celem spotkania jest zaprezentowanie sprawdzonego rozwiązania klasy CMMS, stosowanego w utrzymaniu ruchu w firmach z różnych branż, jak również stworzenie platformy dyskusji praktyków na tematy, które przysparzają problemów w codziennej działalności. Tematem przewodnim będzie optymalizacja, efektywność i redukcja kosztów – w każdym niemalże obszarze działalności SUR.

  Udział w Warsztatach pozwoli zgłębić wiedzę w zakresie praktycznych metod optymalizacji kosztów, wykorzystania zasobów ludzkich oraz opłacalności wprowadzania systemów informatycznych w zakładach produkcyjnych.

  Uczestnicy spotkania będą mieli okazję przyjrzeć się krok po kroku, pod okiem doświadczonych Konsultantów, jakie możliwości i korzyści uzyskują Służby UR decydując się na wsparcie swej działalności przy pomocy dedykowanego systemu informatycznego PREKON. Jako potencjalni użytkownicy rozwiązania, będą Państwo mogli ocenić zalety rozwiązania w konfrontacji z zaaranżowanymi sytuacjami jakie mają miejsce w firmach produkcyjnych. Będzie również czas na wymianę poglądów.

  Warsztaty adresujemy głównie do Prezesów i Członków Zarządów ds. UR, Szefów SUR, Dyrektorów i Kierowników ds. Produkcji, Głównych Mechaników, Inżynierów i Technologów oraz Szefów działów jakości i koordynatorów TPM.

  Warunki uczestnictwa oraz szczegółowy program spotkania znajdą Państwo na stronie Organizatora.

  Patronat branżowy – IiUR

  Kontakt z Organizatorem:

  Komtech Sp. z o.o.

  26-600 Radom, ul. Rynek 10

  tel. 048/ 36 88 300

  e-mail: prekon@komtech.pl

  www.komtech.pl