Zimowy Roadshow ROCKWOOL – czyli praktyka czyni mistrza

    Już 17 lutego po raz kolejny Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL wyruszy w trasę po całej Polsce, aby szkolić wykonawców z systemów dociepleń ETICS. Eksperci ROCKWOOL odwiedzą 12 miast w całym kraju umożliwiając wykonawcom zdobycie nowych umiejętności, wymianę doświadczeń i nawiązanie nowych znajomości w gronie profesjonalistów.

    Roadshow zimowy 2015 to doskonała okazja zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących wykonawców na poszerzenie wiedzy, nawiązanie nowych znajomości branżowych, wymianę doświadczeń oraz praktyczną naukę wykonania ocieplenia ściany skalną wełną. Eksperci ROCKWOOL zapoznają uczestników z systemami ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekką mokrą (ETICS), omówią zasady doboru łączników do różnych rodzajów podłoża oraz opowiedzą o przewagach wykorzystania skalnej wełny do izolacji ścian. Warsztaty odbędą się w szkołach budowlanych i technicznych, na terenie całego kraju. Każdy z uczestników podczas pokazów będzie miał możliwość samodzielnego wykonania ocieplenia fragmentu ściany.

    Podczas szkoleń eksperci ROCKWOOL podzielą się także innymi wskazówkami, niezbędnymi w codziennej pracy na budowie. Pokażą miedzy innymi jak badać nośność podłoża. Zaprezentowana zostanie także oferta łączników mechanicznych do ociepleń fasad, w tym nowość na rynku – łącznik eco-drive W. Wszyscy uczestnicy Roadshow  otrzymają certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu, w zakresie praktycznego montażu dociepleń ETICS firmy ROCKWOOL. Partnerem tegorocznej edycji jest firma Wkręt-met, właściciel marki KLIMAS.

    Pierwszym przystankiem Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL będzie Bydgoszcz – 17 lutego. Kolejne szkolenia odbędą się m.in. w Zielonej Górze, Krakowie, Łomży, Gdańsku. Liczba miejsc jest ograniczona i konieczna jest rejestracja na poszczególne warsztaty. Szczegółowy grafik szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem: http://www.rockwool.pl/roadshow.