Adder – Command & Control Switch (CCS4USB)

  Adder, czołowy dostawca przełączników, extenderów KVM i KVM over IP ogłosił premierę najnowszego przełącznika Command & Control Switch (CCS4USB).

  Instalacje USB  typu Hot Plug przy włączonym zasilaniu są szczególnie kluczowe w branżach takich jak policja, wojsko, lotnictwo, centra baz danych, energetyka i przemysł ciężki.  Z reguły, kiedy nowe urządzenie jest podłączane do komputera, administrator systemu kluczowych aplikacji wymaga aby podłączony sprzęt działał od razu, bez konieczności restartu komputera. Dlatego tak wiele firm zajmujących się centrami zarządzania kluczowymi danymi na świecie polega na rozwiązaniach firmy Adder.

  CCS4USB (Command & Control Switch) to najnowsze rozwiązanie Adder przeznaczone na rynek aplikacji zarządzania i kontroli systemów komputerowych. CC4USB został zaprojektowany dla kontroli 4 stacji roboczych przez pojedynczego użytkownika. Kontrola odbywa się poprzez przełączanie portów klawiatury i myszy każdego z komputerów niezależnie od standardu obrazu wyświetlanego na ekranie monitora.

  Przełączanie sygnałów USB 2.0 zostało zaprojektowane z wykorzystaniem nowatorskiej technologii Adder USB True Emulation co oznacza, że urządzenie może być podłączone „na gorąco” do prawie każdego interfejsu USB (HID) od tabletów graficznych i joysticków po ekrany dotykowe. Możliwość szybkiego przyłączania urządzeń USB jest szczególnie istotna w systemach zarządzania i kontroli komputerów gdzie rozwiązania USB są bardzo nietypowe i często projektowane pod zamówienie.

  Elastyczność jest kluczowa dla CCS4USB. Przełącznik pozwala na pracę klawiatury i myszy na jednym z komputerów i w tym samym czasie na podłączenie peryferiów USB do innego. Co więcej, dźwięk audio może równocześnie być odtwarzany z którejkolwiek z podłączonych stacji roboczych. Przełączanie się pomiędzy dowolnym urządzeniem i dowolnym komputerem jest bardzo proste i odbywa się za pomocą naciśnięcia przycisku.

  CCS4USB współpracuje ze zdalnie sterowanym pilotem Adder RC4. Pozwala to na ukrycie jednostki sterującej np. pod pulpitem operatorskim i ciągle zapewnia pełną kontrolę nad przełącznikiem. Wykorzystanie pilota pozwala również na ukrycie plątaniny kabli i stworzenie bardziej efektywnego środowiska pracy dla personelu w systemach zarządzania i kontroli komputerów.

  CCS4USB można zakupić u lokalnych dystrybutorów firmy Adder na całym świecie. Więcej informacji na www.adder.com