Bahco Tools – Nowy wkrętak z grzechotką i magazynkiem bitów

    Firma Bahco Tools wprowadziła na rynek wkrętak z grzechotką i magazynkiem bitów. Wkrętak 808050 został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi linii Ergo. Trójkomponentowa rękojeść zapewnia wygodny chwyt oraz pozwala zastosować wysoki moment bez nadmiernego wysiłku. Rękojeść zawiera magazynek na bity, otwierany poprzez lekkie naciśnięcie kciukiem i palcem wskazującym dwóch przycisków.

    W magazynku znajduje się sześć końcówek, każda w oddzielnej przegródce, dzięki czemu użytkownik ma bardzo łatwy dostęp do każdego bitu. Wkrętak wyposażono w bity płaskie (4,5 i 5,5), Philips (PH 1 i PH 2) oraz Pozidriv (PZ 1 i PZ 2). Użycie końcówek jest bardzo proste – wystarczy umieścić je w magnetycznym uchwycie, który pozwala na szybką zmianę bitów.

    Wyróżniającym elementem wkrętaka BAHCO jest grzechotka. 45-zębny mechanizm grzechotkowy może być ustawiony jednym ruchem kciuka w pozycji do wkręcania, wykręcania oraz w pozycji neutralnej. Zmiana pozycji nie wymaga odrywania dłoni od rękojeści wkrętaka! Dodatkowym atutem wkrętaka jest radełkowany fragment trzpienia, który eliminuje ślizganie się dłoni w trakcie wkręcania oraz zdecydowanie przyspiesza pracę narzędziem.

    Nowy wkrętak BAHCO jest uniwersalnym narzędziem, przydatnym do szerokiego spektrum zastosowań. Wysoka jakość wykonania i ciekawe rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że powinien stać się standardowym wyposażeniem każdej skrzynki narzędziowej. Producent zapewnia nieograniczoną w czasie gwarancję.

    www.bahco.pl