Datalogic Datalogic Mobile Kyman

  W ofercie Datalogic pojawił się przenośny komputer Datalogic Mobile Kyman 5 przeznaczony m.in. do usług magazynowych, logistycznych oraz zarządzania majątkiem rozproszonym.

  Kyman doskonale sprawdza się w pracy w terenie, odczytywania pomiarów z liczników, zarządzania transportem i dystrybucją, sprzedażą poza biurem, zarządzania flotą oraz do zbierania danych w środowisku magazynowym, takim jak inwentaryzacja, przepływ produktów.

  Sercem komputera jest procesor Intel X Scale działający pod systemem Windows CE. Kyman 5 będzie również wkrótce dostępny w wersji Windows Mobile 6.0., szczególnie przydatnej w zarządzaniu majątkiem rozproszonym.

  Komputer wyposażono w RFID HF-ISO, rozpoznawanie głosu i różnorodnych kodów kreskowych. Operator korzysta z „zielonego punktu” (aplikacja opatentowana przez Datalogic), otrzymując natychmiastową, widoczną i łatwą do odczytania informację zwrotną bezpośrednio na kodzie, co jest użyteczne w ciemności.

  Kyman 5 komunikuje się bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, Wi-fi802.11 b/g, GPRS/GSM/EDGE z wykorzystaniem protokołów bezpieczeństwa, takich jak WPA i WPA2. Możliwe jest zamontowanie rozszerzeń zgodnych z Cisco (CCX) wersja 3, co pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez infrastrukturę Cisco WLAN.

  Komputer został wszechstronnie zabezpieczony (klasa IP64) przed wodą i kurzem. Jest odporny na upadek z wysokości 1,8 m, może pracować w szerokim zakresie temperatur.

  Pamięć komputera można zwiększyć dzięki zastosowaniu gniazda mini-SD. Oprogramowanie wielojęzyczne Vo-CE dodane do systemu ERP/WMS Kymana 5 pozwala na zastosowanie automatycznego rozpoznawania mowy (ASR) oraz aplikacji przekształcających tekst w mowę (TTS).

  www.datalogic.com