„Elektryzujące” wdrożenie systemu Impuls 5

  Dobiegła końca analiza informatyczna poprzedzająca wdrożenie wybranych funkcjonalności systemu Impuls 5 w firmie Wamtechnik. Producent pakietów bateryjnych i akumulatorowych zdecydował o wdrożeniu miedzy innymi rozwiązań produkcyjnych oraz CRM. Z systemu w sumie korzystać będzie mogło równocześnie 35 użytkowników.

  Wamtechnik obok oprogramowania produkcyjnego klasy MRP oraz zarządzania relacjami z klientem korzystać będzie z funkcjonalności finansowo-księgowej, kadrowo płacowej oraz gospodarki materiałowej. Realizowane wdrożenie obejmuje również takie funkcjonalności jak środki trwałe czy sprzedaż i dystrybucję.

  Termin zamknięcia wdrożenia przewidywany jest na koniec 2011 roku.

  Firma Wamtechnik to europejski dostawca źródeł zasilania, na rynku istnieje od 1992 roku. Firma specjalizuje się w produkcji pakietów bateryjnych i akumulatorów do aplikacji przemysłowych i jest dystrybutorem tak znanych na świecie marek jak Panasonic Industrial, Saft Batteries Francja, Kyocera, Cadex Kanada czy SSB Batteries GmbH.

  Od ok. 5 lat aktywnie działa na rynku energii odnawialnych, jest generalnym wykonawcą największych instalacji fotowoltaicznych w Polsce (np. na Politechnice Warszawskiej, na dachu mroźni producenta mrożonek Frosta).

  W swojej ofercie firma posiada akumulatory Ni-Cd; Ni-Mh; Li-Ion; Li-Poly; Li- Mn204 oraz Li-FeP04,; baterie litowe i alkaliczne, bezobsługowe akumulatory kwasowo-ołowiowe w technologii AGM i żelowe, moduły fotowoltaiczne i pozostałe komponenty do budowania systemów fotowoltaicznych, turbiny wiatrowe.