Elspec/Biall – Analizator jakości energii Elspec Blackbox G4500 Portable

  BLACKBOX G4500 to przenośny analizator jakości energii nowej generacji, pozwalający na przeprowadzenie rejestracji według wybranego lub zdefiniowanego scenariusza, między innymi w trybie zgodnym z normą PN-EN50160, przedstawiając szczegółową ocenę pomiarów oraz umożliwiając tworzenie raportów.

  Analizator przeprowadza rejestrację wszystkich parametrów sieci elektrycznych, cykl po cyklu, z rozdzielczością 1024 próbek/okres przez rok, zapewniając nieporównywalną dokładność oraz brak opóźnień między kanałami.

  Jest to jedyny przyrząd na rynku, który rejestruje na bieżąco wszystko, co wydarzyło się w sieci bez konieczności ustawiania zdarzeń i wartości progowych. Innowacyjne oprogramowanie PQSCADA umożliwia szczegółową analizę zarejestrowanych danych. Wszystkie parametry z jednego lub wielu punktów pomiarowych są przedstawione na jednej zsynchronizowanej osi czasu.

  Przyrząd został wyposażony w przewody do pomiaru napięć, elastyczne cęgi prądowe do 3000 A,  wejście do pomiaru napięcia i prądu stałego, 3 szybkie porty internetowe (100 MBit), RS-232, RS-485, port CF, 6 wejść cyfrowych. Dystrybutorem urządzenia jest firma BIALL.

   

  www.biall.com.pl